OPERA CLINIC je moderná klinika plastickej chirurgie v úplnom centre Bratislavy. Klinika poskytuje  služby v najvyšších svetových štandardoch v oblasti plastickej chirurgie a estetickej medicíny, so špičkovým prístrojovým vybavením, a luxusným zázemím pre klienta.  Ponúkame kvalifikované poradenstvo, neinvazívne, miniinvazívne a  operačné  zákroky v širokom spektre estetickej chirurgie, v príjemnej atmosfére súkromného zdravotníckeho zariadenia OPERA CLINIC.

Pri konzultácii si ponechávame dostatok času, aby sme prebrali všetky aspekty plánovaného zákroku. Konzultácie sú u nás bezplatné. Kladieme dôraz na individuálny prístup a prirodzený výsledok.

 Poskytujeme široké spektrum výkonov, estetickú chirurgiu tváre, tela, estetickú chirurgiu prsníkov - zväčšovanie prsníkov silikónovými a polyuretanovými implantátmi, zmenšovanie a modelácie prsníkov, ale aj menšie zákroky a korekcie, aplikáciu botulotoxínu, výplní, na korekciu vrások, či zväčšovanie pier.

Každého klienta a jeho potreby posudzujeme individuálne, preto prispôsobujeme všetky postupy s cieľom dosiahnuť prirodzené a trvalé výsledky a zaistiť maximálnu spokojnosť klienta. 

Od úvodnej konzultácie, cez zákrok a pooperačnú starostlivosť budete mať výnimočnú integritu a odbornosť poskytovaných služieb, ktoré sú charakteristikou praxe OPERA CLINIC.

Radi vás privítame  v našom  úplne novom  priestore v centre Bratislavy, vedľa historickej budovy SND na Hviezdoslavovom námestí.

Volajte +421 944 202 244, alebo použite objednávací formulár.