O nás

Chceme robiť veci lepšie

NÁŠ PRÍBEH

Na začiatku bola túžba robiť veci nielen lepšie ale aj inak.
Chceli sme na Slovensku vytvoriť súkromné zariadenie, ktoré by sa v rámci svojho portfólia služieb vyrovnalo malým prémiovým privátnym klinikám v zahraničí a poskytovalo nadštandartné podmienky pre našich pacientov.

Inšpirovali sme sa medzinárodnými trendami, učili sme sa u uznávaných odborníkov doma aj v zahraničí a neustále rozvíjame náš potenciál. Sme moderná klinika v centre Bratislavy, ktorá sa službami a vybavením radí medzi špičkové zariadenia u nás.

OPERA CLINIC ponúka služby v najvyšších svetových štandardoch v oblasti plastickej chirurgie a estetickej medicíny, so špičkovým prístrojovým vybavením a luxusným zázemím a službami pre klienta.

Profesionálny tím

Odbornosť a spokojnosť

Našim krédom je vysoko odborný výkon a hlavným cieľom je spokojnosť klientov.

Naši lekári a personál sú rešpektovaní špecialisti s množstvom skúseností a s bohatou praxou, ktorí sa neustále rozvíjajú a vzdelávajú vo svojom odbore. Sú členmi významných odborných organizácií a združení.

paliatka-web-small

MUDr. Juraj Paliatka

Plastický chirurg a odborný garant OPERA CLINIC

„Každému klientovi venujeme maximum nášho úsilia a sústredenia pri operácii, a pooperačnej starostlivosti, bez ohľadu na to či ide o malý alebo veľký zákrok.“  

Po ukončení Lekárskej Fakulty Univerzity Komenského v Bratislave v roku 1996, pôsobil ako asistent Lekárskej Fakulty Univerzity Komenského v Bratislave na 1. chirurgickej klinike Univerzitnej nemocnice v Bratislave, kde získal v roku 1999 atestáciu  z chirurgie. S plastickou chirurgiou začal na  Oddelení chirurgie ruky v Univerzitnej Nemocnici v Bratislave, kde získal cenné skúsenosti v tejto oblasti plastickej chirurgie. Potom pracoval na  Klinike plastickej chirurgie UNB Bratislava Ružinov, kde získal špecializáciu – atestáciu z plastickej chirurgie. Tam pokračoval v práci aj po získaní atestácie, venoval sa plastickej, rekonštrukčnej aj estetickej chirurgii. Od roku 2013 pracuje len na súkromných klinikách a v roku 2015 založil OPERA CLINIC.

Je členom IPRAS, (International Confederation for Plastic and reconstructive surgery), ESPRAS (The European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery), Spoločnosti plastickej a estetickej chirurgie SLS a Spoločnosti chirurgie ruky SLS. Pravidelne sa zúčastňuje na školeniach, kurzoch a kongresoch v EU a v USA. Absolvoval pobyty na súkromných klinikách plastickej chirurgie v Izraeli a USA.

MUDr. Juraj Paliatka je skúsený plastický chirurg a vykonáva široké spektrum estetických výkonov pre domácu a zahraničnú klientelu. Špecializuje sa na estetickú chirurgiu tváre, estetickú chirurgiu prsníkov (zväčšovanie prsníkov silikónovými implantátmi, zmenšovanie a modelácie prsníkov) a plastiky brucha. Ako prvý začal využívať laserovú liposukciu LipoLife 3G ako aj revolučnú laserovú metóda LipoTight na vypnutie a kontúrovanie pokožky. V ponuke má aj menej invazívne a neinvazívne zákroky ako výplne kyselinou hyaluronovou, aplikáciu botulotoxínu.

Jazykové znalosti: anglicky plynne, francúzsky a rusky komunikatívne

MUDr. Štefan Krivosudský

Plastický chirurg

MUDr. Krivosudský je plastický chirurg so širokým spektrom výkonov plastickej, estetickej a rekonštrukčnej chirurgie a chirurgie ruky. Je absolventom Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave v r. 2006. Po jej ukončení pracoval na Oddelení chirurgie ruky a Klinike plastickej chirurgie v Univerzitnej nemocnici v Bratislave, kde v r. 2012 získal špecializáciu v odbore plastická chirurgia. V r. 2015 zložil prestížnu európsku atestačnú skúšku v odbore plastická chirurgia, kde získal titul FEBOPRAS ( Fellow of European Board of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery)

Absolvoval zahraničné pobyty na klinikách v Nórsku, Turecku, Veľkej Británii a v Čechách.

Jazykové znalosti: anglicky a nemecky plynule, švédsky a nórsky komunikatívne.

MUDr. Ján Kadlec

Anesteziológ

V roku 1995 absolvoval Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Atestáciu z anestéziológie a intenzívnej medicíny 1. stupňa získal v roku 1998 a atestáciu 2. stupňa v roku 2003. Do roku 2006 bol lekárom lekár oddelenia OAIM NMO Bratislava a súčasne lektorom SZU pre doškoľovanie zdravotníkov v resuscitácii a intenzívnej medicíne. Od r. 2007 spolupracuje s najlepšími súkromnými zdravotníckymi zariadeniami na Slovensku.

V rámci ďalšieho odborného vzdelávania sa zúčastňuje na rôznych špecializovaných kurzoch. Je členom Slovenskej lekárskej komory.

Jazykové znalosti: anglicky

MGR. Zdenka Krčmářová

Manager zdravotnej starostlivosti OPERA CLINIC

Po absolvovaní Strednej zdravotníckej školy  si rozširovala svoje vzdelanie a odborné znalosti na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave v oblasti urgentnej zdravotnej starostlivosti a pokračovala na Vysokej škole zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety v Bratislave v odbore Verejné zdravotníctvo, ktorú úspešne ukončila.

Počas svojej praxe pracovala pre záchrannú zdravotnú službu International Rescue System, pokračovala v Univerzitnej nemocnici Bratislava a neskôr získavala skúsenosti v oblasti zdravotníckych služieb v Londýne. Od roku 2013 sa špecializuje na prácu v súkromných zdravotníckych zariadeniach.

Široký záber a skúsenosti využíva v OPERA CLINIC nielen v oblasti poskytovania starostlivosti a odborných výkonov pre klientov, ale aj v rámci riadenia administratívnych procesov a koordinácie personálu kliniky.

Jazykové znalosti: Anglický jazyk a český jazyk plynule

sestricka

testimonail

Recenzie a odporúčania pacientov

powered by Estheticon.sk